Apartment – Meri

Külaliskorter Meri

Valgevilla teisel korrusel asuvas ruumikas ning mugavas külaliskorteris MERI (70m²) paiknevad kaks magamistuba, hästivarustatud kööginurk, WC/duširuum ning korteri keskel kööginurka ning magamistube ühendav avatud elutuba.

Magamistoad on seatud selliselt, et ühes toas on kaks üheinimese voodit – sobilik näiteks lastega reisivale perele ning teises magamistoas on kaheinimesevoodi. Lisaks on võimalik lisatasu eest paigutada korterisse ka üheinimese lisavoodi. Päris väikese lapsega reisivale perele pakume tasuta beebi reisivoodit.

Külastajate käsutuses on moodne köök koos kõige vajalikuga: külmik, ahi, pliit, mikrolaineahi, nõudepesumasin, kohvimasin, veekeetja, potid-pannid, keraamilised nõud ning samuti maitseained, kohv ja tee. Lisaks kööginurgale on võimalik külalistel kasutada Valgevilla hoovis kuppelgrilli.
Mugavustarvikutest on lisaks olemas föön ning hommikumantlid.

Broneerimine booking.com kaudu
Korteri valikul pakub booking 2 varianti:
I valik ühe magamistoa kasutamine (soodsam hind) ehk külaliskorter RAND on mõeldud 2, kuni 3 külastajale (1 magamistuba, võimalus  lisavoodi kasutamine tasu eest)
II valik 2 magamistoa kasutamine (täishind) ehk külaliskorter MERI on mõeldud 4-5 külastajale (2 magamistuba ja võimalus  lisavoodile tasu eest). Kui külastaja on broneerinud 1 magamistoa kasutamise (odavam hind) ja tegelikult kasutab mõlemat tuba, siis majutusasutus esitab külastajale täiendava arve, mis tuleb tasuda.