Privaatsuspoliitika

Isikuandmete töötlemine Toila Valgevillas

Kõikide külastajate privaatsus on meile oluline, mistõttu oleme pühendunud isikuandmete kaitsmisele ja turvamisele.

Isikuandmeid küsime broneeringute haldamiseks. Kasutame isikuandmeid külastajaga ühenduse võtmiseks ja teabe edastamiseks e-posti, telefoni või SMSi teel.

Vastavalt Turismiseaduse §-le 24 on meil kohustus küsida külastajatelt teatud andmeid külastajakaardi täitmiseks. Külastajakaarte säilitatakse majutusettevõttes kaks aastat nende täitmise päevast arvates.

Lähtuvalt ärilistest huvidest, jagame mõningaid osasid isikuandmetest meie usaldusväärsete äripartneri juures. Teatud tingimustel jagame isikuandmeid kolmandate osapooltega, nagu näiteks: makseteenuste pakkujad, Bookinghouse.ee, Booking.com, Airbnb.com.

Kasutades meie teenuseid, võime Teid kutsuda täitma tagasisideküsitlust või paluda anda hinnangut oma peatumise kohta Toila Valgevillas.

Et ennetada pettuseid Toila Valgevillas ja hoida ära vara säilimist ohustavaid olukordi, on Toila Valgevilla hoone välisseintele paigutatud turvakaamerad. Turvakaamerate pilt salvestatakse kahenädalaseks perioodiks, mida on hiljem võimalik töödelda ja taasesitada. Reaalajas turvakaamerate pilti ei jälgita.

Kasutame isikuandmeid ka teenuste parendamise eesmärgil, et teenus vastaks veelgi enam meie külastajate vajadustele. Püüame analüüsiks kasutada ainult pseudonümiseeritud andmeid. Jagame isiklikke andmeid õiguskaitse eesmärkidel sellisel määral, mis on seadusega nõutud või vajalik kuritegevuse ja petturluse tuvastamiseks, ennetamiseks või karistamiseks või kui me oleme muidu õiguslikult kohustatud nii käituma.

Privaatsust puudutavad reeglid kehtivad kõikidele külastajatele. Kui te ei nõustu asutuse poolt pakutavate andmekaitse reeglitega, siis sellest hetkest alates teenuseid osutada ei saa.

Täiendavate küsimuste korral palume ühendust võtta tel 33 31 115 või e-posti aadressil tatjana.mihhailova@corrigo.ee